Vier het mee op vrijdag 20 juni!
De eerste stap naar een nieuwe, bruisende ontmoetingsplek in de wijk is een feit! Op vrijdag 20 juni zetten we samen de schop in de grond voor de nieuwe Buurtkamer en jij bent van harte uitgenodigd om dit bijzondere moment met ons te vieren.
Van 16.00 tot 18.00 uur, tegenover de Kringloopwinkel aan de Kagerdreef, trappen we feestelijk af met een gezellig buurtmoment vol ontmoeting, inspiratie en ideeën. Buurtbewoners, gemeente, Stek en de bouwer slaan de handen ineen voor een warme, open plek voor en door de buurt. En jouw stem telt!
Wat kun je verwachten?
Een feestelijke start, een mini ideeënbrouwerij waar jij jouw wensen voor de Buurtkamer kunt delen, en volop gelegenheid om met buurtgenoten in gesprek te gaan. Kun je er niet bij zijn? Geen zorgen , laat je idee achter op één van de slotjes aan het bouwhek!
Verzin de naam van de Buurtkamer en win!
We zoeken nog een pakkende naam voor ons nieuwe ontmoetingscentrum. Heb jij een creatief idee? Doe mee met de prijsvraag en wie weet wordt jouw naam straks hét gezicht van deze nieuwe plek in de wijk! De prijsvraag wordt uitgerold op 20 juni tijdens deze bijeenkomst.
Programma:
- 16.00 uur – Welkomstwoord door Gemeente, Stek & de bouwer
- 16.30 uur – Feestelijk startmoment
- 16.45 uur – Mini ideeënbrouwerij: denk en praat mee over de Buurtkamer
- 18.00 uur – Afsluiting
Locatie: tegenover de Kringloopwinkel, Kagerdreef
Tijd: 16.00 – 18.00 uur
Samen bouwen we aan een Buurtkamer waar iedereen zich thuis voelt. Kom je ook?