Ons team

Ons team bestaat momenteel uit 12 enthousiaste en betrokken medewerkers die je graag verder helpen. De namen, e-mailadressen en werktijden tref je hieronder aan. Je kunt met ons in contact komen via ons algemene telefoonnummer of persoonlijke e-mailadres.

Decoratieve afbeelding

Nancy Baghdadi

Directeur

n.baghdadi@welzijnteylingen.nl

(ma t/m do)

Jolanda Smit

Mantelzorgadviseur

j.smit@welzijnteylingen.nl

(di t/m vr)

Paul Hendriks

Sociaal werker

p.hendriks@welzijnteylingen.nl

(ma, di & vr)

Pauline Zwinkels

Welzijnsadviseur

p.zwinkels@welzijnteylingen.nl

(di, wo, vr)

Leny Noteboom

Mantelzorgadviseur

l.noteboom@welzijnteylingen.nl

(di, wo, do)

Manon van der kroft

Coördinator vrijwilligers en servicediensten

m.vanderkroft@welzijnteylingen.nl

(di, wo)

Maria Zwart

Beleidsmedewerker en adviseur Vrijwillige inzet

m.zwart@welzijnteylingen.nl

(ma, di, do)

Marie Omtzigt

Adviseur communicatie en innovatie

m.omtzigt@welzijnteylingen.nl

(ma t/m do)

Madelon Tullenaar

Office manager

m.tullenaar@welzijnteylingen.nl

(ma, di, do)

Elisabeth Nijman

Receptie, administratie en facilitair medewerker

e.nijman@welzijnteylingen.nl

(ma, wo, do)

Paula Nievaart

Receptie en administratie

p.nievaart@welzijnteylingen.nl

(ma, di, do, vr)

Ita Holdinga

Receptie en administratie

i.holdinga@welzijnteylingen.nl

(di, wo)

Skip to content