Ons team

Ons team bestaat momenteel uit 14 enthousiaste en betrokken medewerkers die je graag verder helpen. De namen, e-mailadressen en werktijden tref je hieronder aan. Je kunt met ons in contact komen via ons algemene telefoonnummer of persoonlijke e-mailadres.

Decoratieve afbeelding

Nancy Baghdadi

Directeur

n.baghdadi@welzijnteylingen.nl

(ma t/m do)

Jolanda Smit

Mantelzorgadviseur

j.smit@welzijnteylingen.nl

(di t/m vr)

Kenlly van der Pas

Sociaal makelaar

k.vanderpas@welzijnteylingen.nl

(ma t/m do)

Pauline Zwinkels

Welzijns- en mantelzorgadviseur

p.zwinkels@welzijnteylingen.nl

(di, wo, vr)

Nathalie van Somers

Adviseur Positieve Gezondheid

n.vansomers@welzijnteylingen.nl

(ma t/m do)

Maria Zwart

Beleidsmedewerker en adviseur Vrijwillige inzet

m.zwart@welzijnteylingen.nl

(ma, di, do)

Tamara Middendorp

Adviseur

t.middendorp@welzijnteylingen.nl

(ma t/m do)

Elisabeth Nijman

Vrijwilligerscoördinator en adviseur Welzijn Thuis

e.nijman@welzijnteylingen.nl

(ma t/m do)

Marie Omtzigt

Communicatieadviseur

m.omtzigt@welzijnteylingen.nl

(di & do)

Madelon Tullenaar

HR en communicatie

m.tullenaar@welzijnteylingen.nl

(ma, di, do)

Paula Nievaart

Receptie en administratie

p.nievaart@welzijnteylingen.nl

(ma, di, do, vr)

Ita Holdinga

Receptie en administratie

i.holdinga@welzijnteylingen.nl

(di t/m do)

Marije Schiering

Sociaal Werker

m.schiering@welzijnteylingen.nl

(di t/m do)

Skip to content